Uitslagen

 

Uitslagen 2019

(E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr.

1 Tessa Neefjes 24 1:14:57.285
2 Hanneke Mulder 23 1:14:57.440
3 Minke Slingerland 46 1:14:58.490
4 Delore Stougje 34 1:14:59.000
5 Hanneke de Goeje 10 1:15:01.972
6 Jennifer van der Voort 41 1:15:02.123
7 Susanne Meistrok 20 1:15:02.213
8 Britt Teunissen 35 1:15:02.251
9 Laura van Regenmortel 28 1:15:02.273
10 Lieke v.d. Draaij 8 1:15:02.432
11 Ingrit Verhoeff 38 1:15:02.528
12 Daimy Hellemons 12 1:15:02.562
13 Jade van der Molen 21 1:15:02.583
14 Thirza Korevaar 16 1:15:02.675
15 Iris Ton 36 1:15:02.759
16 Elske Lenis 18 1:15:03.098
17 Maaike Meistrok 19 1:15:03.299
18 Caroline Thorvik OLSEN 26 1:15:03.461
19 Alicja Verhagen 37 1:15:03.820
20 Anneleen Bosma 5 1:15:03.821
21 Sharon Dommanschet 7 1:15:03.965
22 Myrthe Willemsen 42 1:15:04.161
23 Mascha Mulder 22 1:15:04.253
24 Linda Halling 11 1:15:04.377
25 Chantal Verstraten 40 1:15:04.455
26 Verena Batenburg 2 1:15:04.557
27 Claudia van Dijk 6 1:15:04.622
28 Laura van der Zwaan 44 1:15:04.850
29 Marielle Rockland 29 1:15:04.899
30 Sanne Roozemond 31 1:15:05.996
31 Sabrina Opstal 27 1:15:06.744
32 Karin van Leeuwen 17 1:15:07.125
33 Liesbeth Zeeman 43 1:15:09.722
34 Mariska Jetten 15 1:15:10.776
35 Lotte Akkermans 1 1:17:36.032
36 Lisette Schoon 32 1:10:00.000
37 Lorraine Röge 30 1:17:34.136
DNF Lisanne Immerzeel 13  
DNF Gabi van Pelt 45  
DNF Sanne Noorlander 25  

(C)-Sportklasse/Basisleden

1 Frans van Winden 61 1:08:12.677
2 Chris Maas 33 1:08:13.121
3 Gerard Kooistra 26 1:08:13.280
4 Onno Timmermans 51 1:08:15.194
5 Corne Castein 8 1:08:34.592
6 Henk Ceelen 62 1:08:39.160
7 Peter Fils 10 1:09:12.061
8 Michael van Son 65 1:09:12.327
9 Maxim Harteloh 16 1:09:12.413
10 Tonny Berends 2 1:09:12.433
11 Jelle van Steekelenburg 49 1:09:12.818
12 Jan Gudde 11 1:09:13.172
13 Marcel Klapwijk 24 1:09:13.599
14 Michel van der Voort 56 1:09:13.736
15 Eddy Hermsen 18 1:09:16.415
16 Peter Kooistra 25 1:09:17.875
17 Arje de Waard 58 1:09:31.858
18 Carlo Kop 27 1:05:20.062
19 Leon Brouwer 5 1:05:20.282
20 Martijn Colsen 9 1:05:20.641
21 Martijn Harteloh 15 1:05:20.677
22 Jan Sanders 45 1:05:20.926
23 Edwin Vrauwdeunt 57 1:05:21.157
24 Danny den Hollander 21 1:05:22.260
25 Leon Oosters 39 1:05:22.968
26 Marco Andeweg 1 1:05:24.321
27 Dennis Lems 30 1:05:27.090
28 Dennis Venema 64 0:58:22.712
29 Sjoerd Bult 6 0:57:27.841
30 Paul van Strien 50 0:57:28.527
31 Barber Maathuis 34 0:57:28.698
32 Thomas de Ruiter 43 0:57:29.613
33 Simon Haberlah 12 0:57:29.828
34 Julian Bonouvrie 4 0:57:30.289
35 Kevin van der Velde 53 0:57:30.864
36 Carlo Schierbeek 46 0:57:32.786
37 Ad Oorbeek 38 0:57:35.460
38 Michael Lems 32 0:57:44.417
39 Mark Hermsen 19 0:58:23.097
40 Maarten Postma 40 0:57:29.843
41 Edwin Brouwers 63 0:52:49.311
42 Reinier Nieuwlaat 36 0:57:43.960
43 Rene Lems 31 0:57:44.167
44 Jeroen Wieringa 60 0:53:41.282
DNF Matthieu Hendriks 17  
DNF Martijn de Putter 42  
DNF Harry Ruiterkamp 44  
DNF Jurgen van der Welle 59  
DNF Harmen Land 29  
DNF Mike van der Ham 14  
DNF Ricardo Sparreboom 48  
DNF Ard Veneman 54  
DNF Arjan van der Ham 13

(A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs

1 Daniël Langereis 47 1:45:39.857
2 Robert Berk 6 1:45:43.992
3 Tomas Kopecky 45 1:45:44.458
4 Ramon Vleugel 73 1:45:49.467
5 Richard Dijkshoorn 16 1:46:16.571
6 Robin Wennekes 76 1:46:21.667
7 Mitchell Huenders 36 1:46:21.743
8 Bastijn Boele 8 1:46:22.105
9 Björn Bakker 3 1:46:22.351
10 Steven Stenekes 69 1:46:22.843
11 Niels Boele 7 1:46:23.069
12 Eloy Raas 60 1:46:23.227
13 Peter Merx 52 1:46:23.432
14 Patrick Bos 12 1:46:23.550
15 Koen van de Klundert 43 1:46:23.717
16 Sven van Luijk 51 1:46:24.154
17 Coen Onderwater 54 1:46:24.244
18 Tom Wijfje 77 1:46:24.260
19 Bram van der Zwet 79 1:46:24.523
20 Jordy Buskermolen 13 1:46:24.611
21 Eddy Gödde 19 1:46:24.684
22 Sjoerd Meijdam 80 1:46:25.078
23 Lieven Anthonise 2 1:46:25.181
24 Noah de Groot 25 1:46:25.195
25 Frenky van der Vorst 74 1:46:25.389
26 Arian Oosthoek 55 1:46:26.558
27 Sjors Handgraaf 27 1:46:27.111
28 Tristan Rijsdijk 62 1:46:29.519
29 Adrie Lindeman 48 1:46:40.334
30 Roy Pieters 83 1:46:50.873
31 Leo Gödde 20 1:41:05.246
32 Bradley Soden 65 1:36:36.900
33 Marvin van Spronsen 68 1:36:36.938
34 Lennart van Houwelingen 35 1:36:37.031
35 Milan van der Touw 72 1:36:37.567
36 Thomas van Bommel 9 1:36:38.465
37 Max de Jong 81 1:36:38.465
38 Niels Immerzeel 37 1:36:39.143
39 Lars Akkermans 1 1:36:41.111
40 Lars van der Poel 57 1:36:42.291
41 Edwin de Graaff 21 1:36:47.392
42 Tim Christen 14 1:36:47.584
43 Jorick Heijn 30 1:36:38.662
44 Coen Groot 24 1:36:48.503
45 Laurens Heijn 29 1:38:33.077
46 Bob Kerkhofs 82 1:38:53.800
47 Han van de Poppe 59 1:36:43.231
48 Siebe Nicolai 53 1:36:39.410
49 Jan-Willem Kamphof 42 1:36:47.093
DNF Mike Kruijthof 46  
DNF Dirk Loekemeijer 84  
DNF Pieter Israel 39  
DNF Rico van Damme 15  
DNF Mickey Schuller 63  
DNF Teun Groeneveld 22  
DNF Nathan Rijsdijk 61  
DNF Jonathan Espigares 18  
DNF Ivar Immerzeel 38  
DNF Thijs Bon 10  
DNF Mauro Spapen 66  

4 Mijl van Papendrecht

 
 
 
 
 
 

Uitslagen 2018

(E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr.

POSITIE NAAM RUGNUMMER TIJD
1 Silke Smulders 39 0:58:09.467
2 Roos Markus 26 0:58:09.576
3 Alicja Verhagen 47 0:58:11.400
4 Juul Hubert 19 0:58:18.717
5 Melissa van der Peet 31 0:58:18.969
6 Noa de Haan 13 0:58:19.145
7 Hanneke Mulder 28 0:58:19.240
8 Sofie van Horik 16 0:58:19.477
9 Thirza Korevaar 21 0:58:19.626
10 Esther van Leeuwe 24 0:58:19.730
11 Julia van Bokhoven 54 0:58:19.739
12 Verena Batenburg 4 0:58:19.906
13 Inez Beijer 58 0:58:20.034
14 Laura van der Zwaan 53 0:58:20.074
15 Inge Mostert 27 0:58:20.088
16 Mariska Kruidenier 23 0:58:20.211
17 Judith Stolze 43 0:58:20.401
18 Eva van den Born 55 0:58:20.641
19 Iris Ton 56 0:58:20.697
20 Karen Verdonck 57 0:58:20.767
21 Yonna van Dam 8 0:58:20.769
22 Elisa Serné 36 0:58:20.779
23 Eltina van Wijk 50 0:58:20.878
24 Leonie Bos 7 0:58:21.163
25 Lieke Van Weereld 49 0:58:21.450
26 Anne-To van Puffelen-Vervelde 33 0:58:21.726
27 Malou Hiemstra 14 0:58:22.075
28 Danielle de Hoog 15 0:58:22.561
29 Tjilde Bennis 6 0:58:22.747
30 Rosan Baas 3 0:58:22.974
31 Miriam Fuselier 9 0:58:23.253
32 Hedwich Bekius 5 0:58:23.294
33 Marieke de Graaf 11 0:58:23.706
34 Zoë Kroonen 22 0:58:23.822
35 Ymke Stegink 42 0:58:23.980
36 Sophie van der Horst 17 0:58:24.041
37 Anne Posthuma 32 0:58:24.052
38 Jet Jansen 20 0:58:24.223
39 Minke Slingerland 38 0:58:24.310
40 Charlotte Silvius 37 0:58:24.484
41 Sandra van Veghel 45 0:58:26.170
42 Delore Stougje 44 0:58:28.485
43 Suzanne Caron 59 0:58:28.496
44 Sabrina Opstal 30 0:58:30.472
45 Anneke Lubeek 25 0:58:44.550
46 Naomi Seldenthuis 35 0:57:15.926
47 Maud Adriaansen 2 0:59:24.677
48 Lauraine Wijnhorst 51 0:58:37.711
49 Marieke van Stee 41 0:58:12.348
DNF Piene Romers 34  
DNF Romy Adegeest 1

(C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+

POSITIE NAAM RUGNUMMER TIJD
1 Laurens Koster 75 1:04:59.776
2 Robert de Poel 51 1:04:59.836
3 Wout Roos 54 1:05:00.045
4 Menno Gobielje 18 1:05:00.574
5 Ruud Goorden 19 1:05:00.586
6 Jeroen Wesselius 67 1:05:00.765
7 Brian Burggraaf 8 1:05:01.301
8 Peter Fils 15 1:05:01.345
9 Edwin de Graaff 71 1:05:01.367
10 Robert Reijers 53 1:05:01.560
11 Caspar Hermans 25 1:05:01.608
12 Eddy Hermsen 27 1:05:01.621
13 John Eggers 12 1:05:01.644
14 Alexander Masseurs 47 1:05:01.699
15 Michiel Winthagen 70 1:05:01.750
16 Otto Schotte 57 1:05:01.966
17 Arje de Waard 66 1:05:02.079
18 Erwin Meijer 48 1:05:02.205
19 Martijn Harteloh 22 1:05:02.285
20 Edward Sol 72 1:05:02.642
21 Patrick de Smit 60 1:05:02.864
22 Jan Kees den Hartog 23 1:05:02.878
23 Leon Oosters 50 1:05:02.958
24 Merijn Brouwer 77 1:05:03.314
25 Johan Vos 65 1:05:03.574
26 Raymond Greep 20 1:05:03.726
27 Sjoerd Bult 7 1:05:03.864
28 Jaco Minke 73 1:05:04.328
29 Peter Kooistra 36 1:05:04.488
30 Ronny Bossers 5 1:05:04.756
31 Frits Boel 4 1:05:05.061
32 Dave Kortekaas 38 1:05:05.550
33 Pierre Deen 10 1:05:06.437
34 Matthieu Hendriks 24 1:05:07.211
35 Sander Baars 3 1:05:07.522
36 Thomas de Ruiter 55 1:05:07.569
37 Jeffrey van den Hoven 30 1:05:07.733
38 Bart Streefkerk 62 1:05:08.439
39 Dennis Lems 43 1:05:08.801
40 Martijn Colsen 9 1:05:09.466
41 Casper van der Marel 46 1:05:09.771
42 Gerard Kooistra 37 1:05:09.994
43 Coen Emmer 14 1:05:10.011
44 Frans van Winden 69 1:05:10.116
45 Bennie van den Heuvel 28 1:05:10.665
46 Marius van Breda 6 1:05:10.666
47 Douwe Schouten 58 1:05:21.194
48 Ard Veneman 63 1:05:37.469
49 Niels van Oosterhout 49 1:05:38.919
50 Erik Dekker 74 1:05:54.069
51 Johannes Lachi 76 1:05:28.280
52 Mark Hermsen 26 1:06:37.208
53 Marco Andeweg 1 1:04:50.390
54 Maurice de Keijzer 33 1:05:27.634
55 Ozkan Larcin 41 1:04:29.390
56 Rene Lems 42 1:05:31.156
DNF Sebastiaan Egbers 11  
DNF Marco Halma 21  
DNF Jaco van der Eijk 13  
DNF Tim Korteland 39  
DNF William Westerlaken 68

(A)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs

POSITIE NAAM RUGNUMMER TIJD
1 Lars van der Haar 27 1:45:21.723
2 Patrick Bos 14 1:45:21.783
3 Marvin van Spronsen 69 1:45:22.378
4 Harmen Baas 5 1:45:23.301
5 Witten Anthonise 2 1:45:35.606
6 Eddy Gödde 98 1:45:40.820
7 Melle Meeuwisse 49 1:45:41.523
8 Niels de Rooze 62 1:45:41.670
9 Bastijn Boele 11 1:45:42.094
10 Jasper Bugter 16 1:45:42.265
11 Robert Berk 8 1:45:42.371
12 Adrie Lindeman 89 1:45:42.402
13 Hans Dilling 21 1:45:42.835
14 Nils Wolffenbuttel 85 1:45:42.981
15 Max van de Water 82 1:45:43.480
16 Arian Stolwijk 72 1:46:26.876
17 Noah de Groot 26 1:46:30.061
18 Kevin Wilmsen 84 1:46:31.315
19 Björn Bakker 6 1:46:31.355
20 Michael Vingerling 78 1:46:31.922
21 Chiel Schulten 64 1:46:33.008
22 Mike Appelman 3 1:46:33.552
23 Koen van Helvoirt 28 1:46:33.601
24 Maarten Vierhout 77 1:46:33.753
25 Dorus de Rijk 93 1:46:33.778
26 Kevin Hulsker 30 1:46:33.887
27 Sander Lodder 46 1:46:34.092
28 Olivier van Pelt 56 1:46:34.457
29 Bradley Soden 68 1:46:34.616
30 Carlo van den Berg 96 1:46:34.897
31 Wilfred Slieker 65 1:46:34.930
32 Herman ten Kate 94 1:46:35.167
33 Bart van den Berg 99 1:46:35.213
34 Koos Jeroen Kers 35 1:46:35.475
35 Stefan Appelman 95 1:46:35.514
36 Jonathan Espigares 23 1:46:35.540
37 Mathijs de Leng 45 1:46:35.953
38 Rick Smit 66 1:46:36.011
39 Nils van Kooij 39 1:46:36.171
40 Gerwin Coljé 20 1:46:36.319
41 Hermen Bode 10 1:46:36.372
42 Coen Onderwater 55 1:46:36.501
43 Edward Jansen 32 1:46:36.600
44 Jelmer Arendshorst 88 1:46:36.623
45 Robin Wennekes 83 1:46:36.853
46 Jaco van Beusichem 9 1:46:36.994
47 Hillard Cijntje 19 1:46:37.197
48 Rick van Vliet 80 1:46:37.613
49 Thomas van Bommel 12 1:46:37.924
50 Bouwe Boonstra 97 1:46:38.002
51 Viktor Hoog Antink 92 1:46:38.646
52 Wilbert van het Loo 47 1:46:40.332
53 Tony Reijtenbagh 58 1:46:40.718
54 Dennis Buijs 17 1:46:41.408
55 Marco Kuijvenhoven 43 1:46:41.735
56 Jeroen Janssen 33 1:46:41.857
57 Patrick Kramer 41 1:46:42.118
58 Lex Nederlof 53 1:46:42.931
59 Aldo Klomp 37 1:46:42.951
60 Patrick Stam 70 1:46:50.843
61 Lieven Anthonise 1 1:46:58.331
62 Steven Stenekes 71 1:47:00.176
63 Rik Nederlof 52 1:47:13.096
64 Kevin Haest 91 1:46:42.337
65 Thomas Kruk 42 1:46:43.522
66 Coen Groot 25 1:46:46.891
67 Mickey Schuller 63 1:46:46.866
68 Jan-Willem Kamphof 34 1:46:47.163
69 Robin Beije 7 1:47:15.830
DNF Lodewijk Rinsma 60  
DNF Thomas Arends 4  
DNF Stijn Boersma 90  
DNF Coen van Esch 22  
DNF Chris Verhoeff 76  
DNF Daniël Langereis 44  
DNF Mitchell Huenders 29  
DNF Niels Immerzeel 31  
DNF Frank de Reus 59

4 Mijl van Papendrecht

Heren

1 Roy Hoornweg Papendrecht 18:42
2 Henkjan Braven Nieuwpoort 20:18
3 Leendert van der lugt Capelle a/d IJssel 20:26
4 Christiaan Korte Schelluinen 22:27
5 Pieter de Jong Papendrecht 22:48
6 Léan De Ruiter Dordrecht 22:51
7 Jan Prins Papendrecht 23:44
8 Ronald v Loon Nieuw-Lekkerland 24:35
9 Ron  t Huizer Spijkenisse 24:39
10 Jimmy de jong Hendrik-Ido-Ambacht 25:06
11 Jurgen Versloot Papendrecht 25:48
12 Winfred Broekhuijsen Dordrecht 25:53
13 Kees Prins Sliedrecht 25:53
14 Kaan Mollaoglu Papendrecht 26:06
15 Gerwin Mimpen Sliedrecht 26:35
16 Jef Ruijtenbeek Papendrecht 26:52
17 Eric Rennert Papendrecht 26:59
18 Nico Baas Bleskensgraaf 27:19
19 Arnold Kros Papendrecht 27:38
20 Emiel van Antwerpen Hendrik-Ido-Ambacht 28:29
21 Wim Lammers Bleskensgraaf 28:49
22 Tim Leeman Alblasserdam 28:56
23 Jacques Bonewit Papendrecht 28:59
24 Ronald Tukker Gorinchem 29:01
25 Guy Libert Papendrecht 29:46
26 Lukasz Gryc Dordrecht 29:58
27 Hans de Jong Strijen 30:27
28 Dave pesschier Papendrecht 31:25
29 Donovan Asmawidjaja Rotterdam 31:44
30 Rob Langeveld Lekkerkerk 31:51
31 Rowdy Jacobson Dordrecht 31:54
32 Sharlon Casilio Dordrecht 32:01
33 Steef Mertens Papendrecht 32:48
34 Dick Van der Wal Spijkenisse 34:14
35 Julio C.van Russel Leiden 37:36
36 Jean Geijsel Papendrecht 38:39
37 Anton Schuurman Amsterdam 40:44
38 Bart van Kooij Papendrecht 44:50

Dames

1 Roos Blokhuis Hoornaar 21:34
2 Nay Seddik Dordrecht 26:07
3 Cora vlot Alblasserdam 26:11
4 Monique Raaijmakers Dordrecht 27:30
5 Laurence van den Berg Papendrecht 29:20
6 Natalia Kozuch Deventer 30:07
7 Maria Simanovich Dordrecht 31:48
8 Szilvia Végvári-Bax Hendrik-Ido-Ambacht 31:53
9 Mirjam Flach Dordrecht 32:30
10 Marlinde de Willigen Papendrecht 32:40
11 Christel Ruijgrok Rotterdam 33:06
12 Ludwina Quist Papendrecht 34:02
13 Anne-Marie Geijsel Hooge Zwaluwe 39:33
14 Yvonne van Dijk Papendrecht 41:55
15 Gerda Drinkwaard Sliedrecht 44:49
16 Petra Aangeenburg Hardinxveld 45:09
17 Thamara Verhoef Sliedrecht 45:09